Aktualności: Kultura

SF ’23 – rozkręcamy się!

20 stycznia 2023

Znamy kolejną gwiazdę, która wystąpi na Stargard Festiwal ’23. W piątkowy (23.06.) wieczór do Kultu dołączy Fisz Emade Tworzywo. Wszystkie koncerty odbędą się na terenie zielonym przy amfiteatrze. Już teraz można kupować bilety na cały wyjątkowy, muzyczny weekend. Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca za wstęp na każdy z dni zapłacą symboliczną złotówkę. Pozostali – 60 zł.

Fisz Emade Tworzywo to grupa wykonująca hip-hop, ale z wpływami innych gatunków, m.in. jazzu i funku. Jej założycielami są bracia Waglewscy – producent muzyczny oraz instrumentalista Piotr „Emade” i wokalista Bartosz „Fisz”. Zespół wystąpi podczas pierwszego dnia Stargard Festiwal ’23 (piątek, 23.01.). Tego samego dnia na scenie w pobliżu amfiteatru pojawi się również Kult.

SF ’23 nabiera muzycznych kształtów. Przed nami jeszcze 6 koncertów – kolejnych artystów poznamy w następnych tygodniach. Jedno jest pewne: to będzie świetna zabawa, a miłośnicy różnych gatunków na pewno znajdą coś dla siebie. Warto już teraz zdobyć wejściówki na czerwcową imprezę. W kasie kina Stargardzkiego Centrum Kultury i online trwa sprzedaż biletów. Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca zapłacą tylko 1 zł. Jak i gdzie ją wyrobić? Wszystkie szczegóły są tutaj.

Jedna wejściówka obowiązuje na cały dzień. W sumie od piątku (23.06.) do niedzieli (25.06.) czeka nas aż 8 koncertów. Informacje o kolejnych artystach można na bieżąco śledzić na www.stargard.eu, www.sck.stargard.pl oraz w faceboowym wydarzeniu Stargard Festiwal ’23.