Aktualności: Sport

Siłownia od poniedziałku

8 czerwca 2020

Kolejna dobra wiadomość dla miłośników aktywności fizycznej. Od 8.06. (poniedziałek) ruszają ćwiczenia w siłowni w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady. Na mieszkańców czeka czterech wykwalifikowanych trenerów. Ze względów bezpieczeństwa na razie można wziąć udział w zajęciach indywidualnych lub poćwiczyć w niewielkich, maksymalnie trzyosobowych grupach.

Treningi personalne odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia siłowni – konkretny termin jest ustalany bezpośrednio z instruktorem. Dzięki temu możliwe jest zachowanie zasad reżimu sanitarnego i ograniczenie kontaktu z innymi ćwiczącymi. Podczas zajęć nie trzeba zasłaniać ust i nosa, warto jednak pamiętać o dezynfekcji rąk przed wejściem do hali i – w miarę możliwości – zachować zalecany dystans społeczny.

OSiR prowadzi także sprzedaż karnetów na siłownię. Do wyboru bilet 1:1, czyli indywidualne zajęcia z trenerem lub karnet na 8 wejść – trening w grupie maksymalnie trzyosobowej. Wejściówki są do kupienia w Biurze Obiektów Sportowych w hali OSiR, od poniedziałku do piątku 7:00-15:00. Szczegółowe informacje można też uzyskać pod nr tel. 734 458 913 oraz na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji.