Aktualności: Kultura

Spędź andrzejki muzycznie

27 listopada 2019

Ciekawa propozycja na ostatni piątek listopada. Miłośnicy muzyki mogą wziąć udział w symfoniczno-jazzowym koncercie w wykonaniu Kawuś Music Projekt i Orkiestry CANTABILE. Wydarzenie odbędzie się 29.11. (piątek) o 18:30 w Klubie Garnizonowym przy ul. 11 Listopada 22. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona – prowadzone są zapisy telefoniczne.

Muzyczna zabawa rozpocznie się jednak nieco wcześniej. Już o 10:00 członkowie Stowarzyszenia Jazz West Pomerania proponują bezpłatne warsztaty z improwizacji. Potrwają do 13:30. Pomysłodawcy zapraszają wszystkich zainteresowanych – zapisy są przyjmowane telefonicznie i przez e-mail.

Wieczorem zabrzmią dźwięki różnych instrumentów. Publiczność usłyszy m.in. trąbkę, saksofon, gitarę, a także perkusję. Na scenie oprócz grupy Kawuś Music Projekt będzie można zobaczyć także Orkiestrę CANTABILE pod dyrekcją Grażyny Wieteski. Wstęp na piątkowe (29.11.) warsztaty i koncert jest bezpłatny. Z powodu ograniczonej liczby miejsc organizatorzy uruchomili zapisy pod nr tel. 506 357 516. Można też zgłaszać się e-mailowo na adres: jazzwestpomerania@gmail.com.