Aktualności: Sport

Spróbuj jiu-jitsu za darmo

25 lipca 2022

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że jeszcze w tym roku prawie 230 000 zł popłynie z budżetu miasta do lokalnych klubów sportowych. Dzięki takiemu wsparciu młodzi stargardzianie wezmą udział w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach. Ciekawą ofertę przygotował Klub Sportowy Valiant Jiu Jitsu Kings. Już w sierpniu ruszają darmowe treningi z elementami brazylijskiego jiu-jitsu.

W zajęciach mogą wziąć udział młodzi ludzie w wieku od 6 do 16 lat. Trzeba wcześniej zarezerwować miejsce – można to zrobić osobiście w siedzibie klubu (ul. A. Mickiewicza 3a/1) albo wysłać wiadomość na facebookowy profil Valiant Jiu Jitsu Kings. Rodzice powinni jeszcze wypełnić deklarację i dostarczyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w treningach. Wszystkie dokumenty są dostępne w klubie przy ul. A. Mickiewicza 3a/1.

Bezpłatne zajęcia zaplanowano na cały sierpień. Młodzi ludzie poznają tajniki brazylijskiego jiu-jitsu, ale też wezmą udział w sportowych grach i zabawach. Treningi poprowadzi Grzegorz Szatkowski – doświadczony instruktor sportów walki i samoobrony, posiadacz czarnego pasa BJJ.

Zdjęcie: FB/Valiant/United Kings Jiu-Jitsu