Aktualności: Sprawy urzędowe

Stargard Na Planszy

19 marca 2021

Gry planszowe wróciły do łask. Ich sympatyków jest coraz więcej. Również dlatego, że trudno zliczyć wszystkie rodzaje planszówek. Niedawno w Stargardzie zawiązała się grupa miłośników tej rozrywki.

Pierwsze gry planszowe miały powstać nawet kilka tysięcy lat temu. Każdy z nas zna szachy, warcaby albo niezwykle popularnego Chińczyka. Wraz z upływem czasu na rynku dostępne są już nawet gry z fabułą. Niezależnie od tego, jakie są nasze dokładne preferencje w tym zakresie, w Stargardzie formuje się grupa „Stargard Na Planszy”. Zrzesza ludzi lubiących spędzać czas z planszówkami. – Jesteśmy dwójką miłośników gier planszowych. Gramy, bo lubimy dobrą zabawę, zdrową rywalizację i pozytywne emocje. Super byłoby poznać inne osoby ze Stargardu chętne do grania i imprezowania. Mamy nadzieję, że stworzymy miejscową społeczność planszową – mówi Asia, inicjatorka społeczności.

Aby dołączyć do grupy i skontaktować się z jej twórcami, a później grać i miło spędzać czas, trzeba odwiedzić Facebooka. Wystarczy kliknąć tutaj lub tutaj.

Zdjęcia: Stargard Na Planszy