Aktualności: Sprawy urzędowe

Stargard Twoimi oczami

6 października 2022

Do piątku (14.10.) czekamy na zdjęcia, które ozdobią kalendarz miejski na 2023 r. Dodatkowo ich autorzy dostaną nagrody finansowe. W tym roku szukamy ujęć zielonego Stargardu. Pogoda póki co sprzyja, więc jest jeszcze czas na uchwycenie pięknego miasta – także w barwach jesieni.

Zdjęcia mogą zgłaszać wyłącznie stargardzianie, którzy zajmują się fotografią amatorsko. Trzeba przygotować maksymalnie 3 propozycje – odbitki w formacie minimum A4 oraz na nośniku (płyta, pendrive) w formacie jpg lub tiff o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi. Najlepiej, jeśli zdjęcia będą w poziomie. Każda fotografia powinna zawierać podstawowe informacje – imię i nazwisko autora, prezentowane miejsce/tytuł oraz rok wykonania. Również nośnik musi być opisany.

Następnie trzeba wypełnić kartę zgłoszenia (do pobrania z załącznika poniżej) i wraz ze zdjęciami dostarczyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem KONKURS FOTOGRAFICZNY Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – ZIELONY STARGARD do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Jest na to czas do 14.10. (piątek).

Szczegółowy regulamin konkursu można pobrać z załącznika poniżej. Komisja wybierze 13 zwycięskich zdjęć. Ich autorzy otrzymają równorzędne nagrody finansowe. Najlepsze ujęcia ozdobią kalendarz miejski na 2023 r. Wyniki konkursu poznamy w listopadzie.

Konkurs fotograficzny – regulamin

Konkurs fotograficzny – karta zgłoszenia