Aktualności: Kultura

StargardVita! muzycznie

3 lipca 2019

Pracuj, mieszkaj, odkrywaj – trwa kampania promocyjna naszego miasta. W ramach projektu powstaje teledysk popularnego dj Brave’a. To artysta specjalizujący się w muzyce tanecznej. W klipie wzięli udział mieszkańcy Stargardu. Było nastrojowo i tajemniczo – pojawiły się także ogniste akcenty.

Teledyski dj Brave’a cieszą się dużą popularnością, notując w internecie miliony wyświetleń. Teraz muzyk stworzy klip promujący nasze miasto w ramach kampanii StargardVita! Jednym z miejsc uwiecznionych na filmie będzie Basteja. Podczas nagrywania teledysku swoje wyjątkowe umiejętności zaprezentowali m.in. tancerze ognia z grupy Fire Arrow. Już wkrótce cała Polska pozna efekty współpracy dj Brave’a z mieszkańcami naszego miasta.

Stargard to naprawdę dobre miejsce do życia. Jest tu wszystko, czego potrzeba, żeby pracować i realizować swoje pasje. Miasto rozwija się dynamicznie. Dzięki kampanii StargardVita! zaprezentujemy nasze największe atuty i przekonamy, że warto się tutaj przenieść. Na stronie internetowej www.stargardvita.pl znajdują się informacje, dzięki którym można lepiej poznać nasze miasto. Są m.in. aktualne oferty pracy, opis pracodawców działających w obu parkach przemysłowych i mieszkania do wynajęcia lub kupna.

Strona www.stargardvita.pl to także wiele przydatnych informacji dla stargardzian. Skorzystają z nich osoby, które już mieszkają w naszym mieście, ale myślą np. o zmianie pracy czy mieszkania. Dodatkowo na www.stargardvita.pl jest formularz dla pracodawców, którzy chcieliby dodać swoje ogłoszenia do pozostałych ofert.

Zdjęcia: UM w Stargardzie