Aktualności: Działania społeczne

Stargardzianki gotowe na nowe

20 marca 2024

Współpraca z korzyścią dla mieszkanek naszego miasta – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Książnica Stargardzka zapraszają do udziału w nowym, ciekawym projekcie. Gotowe na Nowe to cykl spotkań dla pań w wieku 19-30 lat. Rozwój osobisty, samoświadomość, warsztaty z makijażu, joga, medytacja, sesja zdjęciowa – zapowiada się naprawę interesująco. Młode mamy mogą przyjść ze swoimi dziećmi, które w trakcie trwania zajęć będą się świetnie bawić w oddzielnym pomieszczeniu, pod okiem profesjonalnych opiekunów.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Spotkania będą się odbywać raz w tygodniu, a każde potrwa od 1,5 do 3,5 godziny, w zależności do tematyki. Panie wezmą udział w warsztatach w Książnicy Stargardzkiej, a także w Stargardzkim Centrum Kultury i szkole jogi Yoga Balance. Zajęcia poprowadzą specjaliści od rozwoju osobistego, doradcy zawodowi, profesjonalne makijażystki i instruktor jogi. Do projektu mogą dołączyć stargardzianki, które niedawno zakończyły edukację, poszukują pracy albo myślą o zmianie zawodu.

Do końca marca (31.03., niedziela) przyjmowane są zgłoszenia do udziału w zajęciach. Wystarczy tutaj wypełnić prosty formularz. Pod tym samym linkiem są również wszystkie szczegółowe informacje dotyczące projektu Gotowe na Nowe.