Aktualności: Biznes

Stargardzkie – najlepsze!

9 lutego 2021

W tym roku już po raz trzeci zostanie przyznana nagroda dla Stargardzkich Produktów Lokalnych. To wyróżnienie produktów i usług powstających w naszym mieście. Tytuł otrzymują zarówno debiutanci, jak i ci, którzy działają na stargardzkim rynku od wielu lat.

W ramach promocji tych firm miasto przygotowało filmy ze zwycięzcami poprzednich edycji. Do tej pory tytuł Stargardzkiego Produktu Lokalnego otrzymali: Kawiarenka Baks (za lody), Madrog (za układarkę pobocza), Browar Stargard (za serię piw), Miejski Browar Stargard (debiut roku), Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie – Zakład Aktywności Zawodowej „Centralna Kuchnia” (za usługi cateringowe), Pizzeria u Jana (za Pizzę Stargardzką) oraz Fotografia Artystyczna Izabela Borutyńska/dawniej Foto-Krystyna (za działalność od ponad 50 lat).

Krótkie prezentacje wszystkich dotychczasowych laureatów można zobaczyć poniżej. Już 26.02. (piątek) o 17:00 na kanale Urzędu Miejskiego w serwisie YouTube rozpocznie się transmisja na żywo tegorocznej gali, podczas której wręczona zostanie nagroda im. Sławomira Pajora, a także wyróżnienia dla Stargardzkich Produktów Lokalnych i nagrody Stargardzkiej Izby Gospodarczej. Dla laureatów i widzów zaśpiewa m.in. Łukasz Brodowski, laureat „Szansy na Sukces”, który w tym roku wystąpi też na festiwalu w Opolu. Warto zasubskrybować miejskiego YouTuba – wystarczy wejść tutaj i kliknąć czerwony przycisk SUBSKRYBUJ, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach i transmisjach live.