Aktualności: Kultura

Startuje kino pod chmurką

1 lipca 2020

Piątkowy (3.07.) wieczór w Teatrze Letnim zapowiada się ciekawie. Kinomani po raz pierwszy w tym roku odwiedzą Kino na Leżakach. W repertuarze polska komedia „(Nie)znajomi”. Początek o 22:00. Ze względów bezpieczeństwa wcześniej trzeba odebrać bezpłatną wejściówkę w kasie kina SCK.

Widzowie poznają historię grupy przyjaciół i jednego wspólnego wyjścia, które zmieni wszystko. Zaczyna się niewinnie – podczas spotkania postanawiają, że wszystkie rozmowy będą prowadzone w trybie głośnomówiącym, a SMS-y odczytywane na głos. Już wkrótce przyjemny wieczór zamienia się w pełne napięcia oczekiwanie – jakie jeszcze tajemnice wyjdą na jaw? Historia (Nie)znajomych do zobaczenia już w piątek (3.07.) w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego.

Aby wziąć udział w pierwszym tegorocznym Kinie na Leżakach trzeba wcześniej odebrać bezpłatną wejściówkę. Bilety można zdobyć w kasie kina SCK – czynna codziennie od 11:00. Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc jest ograniczona, a leżaki w Teatrze Letnim będą rozsunięte na większą odległość.

Działa już także tradycyjne kino. W SCK można oglądać filmy w obu salach, a bilety wygodnie kupić przez internet, lub na miejscu – w kasie. Aktualny repertuar do sprawdzenia poniżej.