Aktualności: Sprawy urzędowe

STBS – wyremontuj i zamieszkaj

29 września 2020

Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przygotowało aktualny wykaz 15 lokali do samodzielnego remontu. Na przyszłych najemców czekają mieszkania o różnej powierzchni – od 20 m2 nawet do ponad 80 m2. Pierwszeństwo przydziału mają osoby znajdujące się na liście uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.

Wykaz mieszkań do remontu znajduje się w załączniku poniżej, w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17, w STBS – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a oraz na stronie internetowej STBS. O takie lokale mogą starać się osoby będące na liście do przydziału lokalu docelowego, znajdujący się w rejestrze zamian z urzędu oraz w wykazie uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego. Wnioski przyjmowane są do 12.10. (poniedziałek) w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a (tel. 91 578 38 53, wew. 92).

Mieszkania do samodzielnego remontu mają różną powierzchnię. Szacowane koszty prac budowalnych zaczynają się już od ok. 13 000 zł – jest to uzależnione od wielkości lokalu i zakresu remontu. Mieszkania znajdują się w różnych częściach Stargardu. To zarówno lokale w ścisłym centrum, jak i nieco dalej, m.in. w pobliżu Parku Zamkowego czy alei Spacerowej.

Zdjęcie: UM w Stargardzie

Mieszkania do remontu – STBS