Aktualności: Działania społeczne

Stwórz grę i zgarnij nagrody

12 września 2023

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej zaprasza młodych stargardzian do udziału w konkursie „WŁASNA GRA”. Zasady są bardzo proste. Wystarczy opracować w dowolnej formie grę o tematyce społecznej. Jest na to czas do 25.09. (poniedziałek).

Szczegółowe informacje o konkursie i formularz zgłoszenia są tutaj. W zabawie mogą wziąć udział młodzi mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Ich prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych – 6-11 lat i 12-18 lat. Zadanie polega na stworzeniu gry (np. planszowej, karcianej, quizu) zawierającej zagadnienia z szeroko pojętego życia społecznego i relacji międzyludzkich. Może dotyczyć problemów młodych ludzi i sposobów ich rozwiązywania, a także pokazywać konsekwencje podejmowania konkretnych decyzji.

Gotową grę trzeba dostarczyć do organizatora konkursu – osobiście lub pocztą na adres: Województwo Zachodniopomorskie, ROPS, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „RADiM, konkurs – WŁASNA GRA”. Autorzy najlepszych prac z każdej kategorii wiekowej otrzymają bony o wartości 1200 zł.