Aktualności: Kultura

Sylwester last minute

31 grudnia 2021

Nie masz planów na ostatni wieczór 2021 roku, ale nie chcesz spędzić go w domu? Kino Stargardzkiego Centrum Kultury zaprasza na muzyczno-filmowe świętowanie. Są jeszcze bilety na dwie sylwestrowe propozycje. Można przedpremierowo zobaczyć polską komedię albo obejrzeć operetkę w wykonaniu artystów z Opery Wiedeńskiej oraz wznieść noworoczny toast. Wszystko oczywiście 31.12. (piątek).

Sylwestrowy wieczór w kinie SCK rozpocznie się o 20:40 „Zemstą nietoperza”. To ponad trzygodzinny spektakl zarejestrowany w technologii cyfrowej i dostosowany do widzów w kinie. Premiera operetki miała miejsce w 1980 r., a jej nową wersję nagrano w 2012 r. Przedstawienie z Opery Wiedeńskiej jest w języku niemieckim, ale z polskimi napisami. Bilety do kupienia tutaj albo w kasie kina. Normalna wejściówka kosztuje 35 zł. Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca zapłacą 30 zł.

Druga propozycja to seans filmowy. O 22:15 zacznie się przedpremierowy pokaz filmu „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. Kolejna część doskonale znanej produkcji wejdzie do kin dopiero 7 stycznia, ale stargardzianie zobaczą ją wcześniej. Scenariusz czwartej części komedii napisała Ilona Łepkowska. W rolach głównych wystąpili: pochodząca ze Stargardu Ewa Kasprzyk, Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Zdzisław Wardejn, Nikodem Rozbicki i Maciej Zakościelny. Bilety w cenie 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy oraz dla posiadaczy SKM) do kupienia tutaj oraz w kasie kina.