Aktualności: Kultura

Sylwia Grzeszczak w Stargardzie

3 marca 2023

Chociaż śpiewa, żeby cieszyć się z małych rzeczy, to jej występ w naszym mieście na pewno taki nie będzie. Sylwia Grzeszczak dołączyła do gwiazdorskiej obsady Stargard Festiwal ’23. Wraz z Patrycją Markowską porwą nas do zabawy w niedzielę (25.06.). Znamy już wszystkich artystów, z którymi będziemy świętować tegoroczne dni miasta. Teraz nikt nie powinien mieć wątpliwości, że warto kupić bilety za 1 zł i zarezerwować czas w ostatni weekend czerwca.

Impreza zapowiada się naprawdę ciekawie. Przed nami 3 dni, 8 koncertów i kilka godzin muzyki na żywo. Na Stargard Festiwal ’23 posłuchamy różnych gatunków, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Na dobry początek w piątek (23.06.) wystąpią: Kult, Fisz Emade Tworzywo i duet KARAŚ/ROGUCKI. W sobotę (24.06.) na scenie przy amfiteatrze pojawią się: Kayah, Mery Spolsky oraz Rubens. SF ’23 zamkną w niedzielę (25.06.) Patrycja Markowska i Sylwia Grzeszczak. Tej ostatniej nie trzeba nikomu przedstawiać. Sylwia na swoim koncie ma 3 solowe albumy, a jej „Księżniczkę”, „Bajkę” i „Tamtą dziewczynę” nucą fani w całej Polsce. Już za kilka miesięcy będzie można posłuchać największych hitów wokalistki na żywo w Stargardzie.

Bilety na SF ’23 są dostępne online – wystarczy kliknąć tutaj albo w kasie kina SCK (czynna codziennie od 11:00). Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca za wstęp na każdy dzień zapłacą symboliczną złotówkę. Jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, żeby wyrobić swoją SKM i skorzystać z tej i wielu innych zniżek. Wszystkie informacje są tutaj. Oferta dla pozostałych jest również atrakcyjna – tylko 60 zł za cały dzień koncertowy.