Aktualności: Sprawy urzędowe

Szanujemy – rymujemy

21 czerwca 2021

Trwa konkurs na hasła, które promują dbanie o wspólną przestrzeń. Twórcy najlepszych dostaną upominki, a ich pomysły będą wykorzystane w ekologicznej akcji informacyjnej. Do zabawy mogą dołączyć wszyscy stargardzianie. Jest na to czas do 11.07. (niedziela).

Zasady są bardzo proste. Każdy stargardzianin – niezależnie od wieku – może wymyślić hasło promujące troskę o środowisko naturalne i dbanie o wspólną przestrzeń. Wystarczy nawet kilka słów – w tym przypadku liczy się pomysłowość i naprawdę krótka forma. Można napisać coś humorystycznego, prostego i chwytliwego. Potem wystarczy wypełnić formularz (do pobrania poniżej) i wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: ekostargard@um.stargard.pl lub dostarczyć do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17 (osobiście albo pocztą). Na kopercie trzeba jeszcze dopisać Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!

Autorzy najciekawszych haseł otrzymają nagrody rzeczowe. Ich pomysły zostaną też wykorzystane w miejskiej akcji informacyjnej – znajdą się m.in. na tabliczkach różnych miejscach Stargardu.

Konkurs „Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!” to kolejne proekologiczne działanie, które ma zachęcić mieszkańców do troski o nasze wspólne środowisko. Cały czas można też dołączyć do #ekoStargardchallenge. Szczegóły tutaj.

Organizatorem konkursu jest miasto, a partnerem – Zarząd Usług Komunalnych.

Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie – zgłoszenie