Strona głównaWpisyEdukacjaSzkoła Muzyczna rekrutuje

Aktualności: Edukacja

Szkoła Muzyczna rekrutuje

4 marca 2022

Trwa nabór do pierwszej klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia. To jedyna w Stargardzie szkoła podstawowa o takim profilu. Wnioski są przyjmowane do 13.03. (niedziela). Dokumenty można złożyć osobiście w sekretariacie placówki przy ul. Popiela 2 albo wysłać e-mailem na adres: sekretariat@zsstargard.pl.

O przyjęcie do pierwszej klasy mogą ubiegać się rodzice dzieci w wieku 6 lub 7 lat. Nabór na rok szkolny 2022/2023 odbędzie się na: fortepian, skrzypce, altówkę, wiolonczelę, akordeon, fagot, trąbkę, kontrabas, obój, flet, klarnet, gitarę i perkusję. Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej łączą zajęcia artystyczne z nauką podstawowych przedmiotów. To również dobry wybór przed planowaną dalszą edukacją muzyczną.

Nabór trwa do 13.03. (niedziela). Wszystkie dokumenty do wypełnienia można znaleźć tutaj. Na 15 i 16.03. (wtorek i środa) zaplanowano tzw. badanie przydatności, podczas którego kandydaci m.in. zaśpiewają wybrany utwór. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 23.03. (środa).