Aktualności: Kultura

Teatr Letni pełen dźwięków

19 lipca 2021

Młodzi i utalentowani artyści ze Stargardu pokazali swoje umiejętności podczas kolejnej odsłony Coolturalnych Wakacji. Koncertu z zainteresowaniem wysłuchała licznie zgromadzona publiczność. Na co dzień wokalistki i wokaliści szlifują swoje talenty w Młodzieżowym Domu Kultury.

Weekend Coolturalnych Wakacji rozpoczęło – tradycyjnie już – kino pod chmurką. Tym razem stargardzianie zobaczyli francuską komedię „Zawód: kobieciarz”. Na widzów oprócz wygodnych leżaków czekały też niespodzianki od sponsorów. Kolejnego dnia na scenie Teatru Letniego wystąpili uzdolnieni wokaliści: Nailah Vitha, Adrianna Bąk, Łukasz Brodowski, Eryka Wieleba, Patrycja Kucharzyk, Aleksandra Krysian i Dorota Witkowska. Młodym artystom towarzyszyli doświadczeni muzycy z zespołu Funk Material.

Choć emocje po ostatnim weekendzie jeszcze nie opadły, już planujemy kolejne wydarzenia. W piątek (23.07.) w Parku Chrobrego znów będzie można obejrzeć film. W sobotę (24.07.) w koncercie „Najpiękniejsze polskie tanga… i nie tylko” wystąpią artyści Sceny Art Cafe, a w niedzielę (25.07.) w Teatrze Letnim opera spotka się z operetką.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Coolturalnych Wakacji jest bezpłatny.

Zdjęcia: FB/SCK