Aktualności: Biznes

Twoje biuro w SARL

18 maja 2021

Komfortowe lokale z widokiem na panoramę miasta czekają na najemców. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego oferuje pomieszczenia o różnej powierzchni w biurowcu przy ul. Pierwszej Brygady 35. Ośmiopiętrowy wieżowiec jest sukcesywnie unowocześniany. W ostatnim czasie remont przeszła najwyższa kondygnacja.

Odświeżone zostało całe piętro – lokale, hol oraz toalety. Do wynajęcia jest jeszcze 9 biur. To pokoje o różnej powierzchni – od ok. 12 m2 do 34 m2. Z wszystkich lokali na ósmym piętrze można podziwiać panoramę Stargardu. Najemcy w czynszu mają zapewnione koszty eksploatacyjne, czyli energii elektrycznej, wody i odprowadzania ścieków, wywozu nieczystości, administracji technicznej i zarządzania, utrzymania porządku i czystości. Jedynym dodatkowym kosztem jest ogrzewanie uzależnione od wielkości zajmowanej powierzchni. SARL ma również do wynajęcia biura na innych piętrach. Więcej informacji pod nr tel. 91 834 90 88.

Budynek przy ul. Pierwszej Brygady 35 należał w przeszłości do Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego. Obecnie jest w całości przeznaczony na działalność biurową – swoje siedziby ma tam kilkadziesiąt firm z różnych branż. W 2017 r. wieżowiec został docieplony, wymieniono również okna i instalację centralnego ogrzewania. W ubiegłym roku wyremontowano hol wejściowy i wykonano kompleksowy system przeciwpożarowy. Niedawno odnowiono ostatnie piętro. Budynek ma dwie windy i własne miejsca parkingowe. Do dyspozycji najemców jest również sala konferencyjna. Nad wszystkim czuwa całodobowa ochrona.

Zdjęcia: SARL