Aktualności: Sport

Udany początek sezonu

28 sierpnia 2020

PGE Spójnia Stargard pokonała wicemistrza Polski w meczu inaugurującym kolejny sezon rozgrywek Energa Basket Ligi. Koszykarze z naszego miasta zwyciężyli 70:65 ze Startem Lublin. Drużyna Spójni zaprezentowała się w nowych strojach. Zagrała również w odświeżonej hali.

Sezon 2020/2021 ekstraklasy rozpoczął się znakomicie dla zawodników z naszego miasta. Spójnia zwyciężyła w inauguracyjnym meczu ze Startem Lublin – aktualnym wicemistrzem Polski. Podopieczni trenera Jacka Winnickiego najbliższe spotkanie rozegrają na wyjeździe. 5.09. (sobota) zmierzą się z Treflem Sopot.

Ostatnie tygodnie przed początkiem sezonu wykorzystano na odnowienie obiektu przy ul. Pierwszej Brygady. Korytarze i szatnie zostały odmalowane. Uszczelniono również dach. W głównej hali pojawiły się nowe bannery. Wszystko po to, by koszykarze i kibice zaczęli rozgrywki w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Zdjęcia: Jan Rybaczuk/OSiR