Aktualności: Sport

W ferie baw się w AquaStar

30 grudnia 2021

Choć do ferii zimowych został jeszcze miesiąc, warto już dzisiaj pomyśleć o atrakcjach dla najmłodszych. We wtorek (4.01.) ruszają zapisy na półkolonie organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. W planach mnóstwo zabawy w AquaStar, zajęcia taneczne, wyjście do kina i dużo, dużo więcej.

Półkolonie odbędą się w dwóch turnusach od 31.01. (poniedziałek) do 11.02. (piątek). Każdy z nich potrwa 5 dni. W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Podczas zajęć skorzystają z wszystkich atrakcji AquaStar, a także z hali sportowej i groty solnej. W programie znalazły się również m.in. zajęcia artystyczne, taneczne i treningi jogi dla dzieci. Oprócz tego młodzi stargardzianie odwiedzą kino, muzeum i centrum nauki „FILARY”. Przy tak bogatym harmonogramie nie może zabraknąć posiłków – drugiego śniadania i obiadu.

Zapisy na półkolonie rozpoczną się we wtorek (4.01.) o 8:00. Szczegóły wkrótce. Warto śledzić facebookowe profile OSiR i AquaStar, żeby być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Zdjęcie: FB/AquaStar