Aktualności: Kultura

W niedzielę oszczędzamy w kinie

21 marca 2024

Seans dla najmłodszych za 1 zł, a dla posiadaczy Stargardzkiej Karty Mieszkańca 17 zł za bilet na pozostałe filmy – w niedzielę warto zajrzeć do kina Stargardzkiego Centrum Kultury. Co miesiąc świetnie bawią się tam Dzieciaki Kinomaniaki. Co tydzień wszyscy posiadacze SKM kupują wejściówki w dobrej cenie. Warto być na bieżąco z repertuarem i korzystać z propozycji SCK.

W najbliższą niedzielę (24.03.) o 12:00 Kinomaniaki wraz z rodzicami obejrzą film „Pies w rozmiarze XXL”. To historia zwierzaka, który przypadkowo zostaje gwiazdą internetu i musi zmierzyć się z blaskami i cieniami nieoczekiwanej sławy. Bilety za symboliczną złotówkę dla dzieci i ich opiekunów będą do odebrania od 10:00 wyłącznie w kasie kina SCK.

Wybierając się w niedzielę do kina, warto zabrać ze sobą SKM. Tego dnia właściciele karty płacą tylko 17 zł za bilet na dowolny film. Cały repertuar można sprawdzić tutaj. Szczegółowe informacje o Stargardzkiej Karcie Mieszkańca i pozostałych korzyściach z jej posiadania są tutaj.