Aktualności: Działania społeczne

W rodzinie siła

24 czerwca 2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza do wspólnej zabawy. W piątek (25.06.) od 14:00 dużo będzie się działo na terenie zielonym przy Młodzieżowym Domu Kultury. W planach mnóstwo atrakcji dla małych i dużych – m.in. rodzinna fotobudka, malowanie twarzy, festiwal baniek i znacznie więcej. Wystąpi również iluzjonista.

W festynie mogą wziąć udział wszyscy – atrakcje są bezpłatne. Dzieci na pewno ucieszy zjeżdżalnia i zamek do skakania. Dla miłośników kreatywnych zabaw przygotowano warsztaty robotyki i slime. Niezależnie od zainteresowań każdy zostanie poczęstowany popcornem i watą cukrową. Z kolei rodzice oraz opiekunowie odpoczną chwilę w bufecie kawowym, a na stanowisku Zdrowa Rodzina poznają ciekawostki o właściwym odżywianiu.

PCPR przy okazji wspólnej zabawy zachęca do zapoznania się z zasadami działania rodzin zastępczych. Cały czas poszukiwane są osoby, które chciałby stworzyć taki dom dla dzieci w trudnej sytuacji. Na miejscu będzie można dowiedzieć się więcej o tej formie wsparcia.