Aktualności: Sprawy urzędowe

Wakacyjna Akademia

23 maja 2023

Choć do końca roku szkolnego zostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto pomyśleć o letnich rozrywkach dla najmłodszych. Stargardzkie Centrum Nauki FILARY i AquaStar mają zupełnie nową, bardzo ciekawą propozycję – Akademię Sportowo-Naukową. Szczypta wiedzy, trochę ruchu, mnóstwo atrakcji i zabawa w gronie rówieśników – tak brzmi przepis na świetne wakacje w mieście.

Akademia Sportowo-Naukowa to coś więcej niż typowa półkolonia. Uczestnicy w wieku od 7 do 12 lat skorzystają z atrakcji w AquaStar, poznają fascynujący świat nauki i historii w FILARACH, zjedzą coś dobrego w przerwie od zabawy i nawiążą nowe przyjaźnie z rówieśnikami. Każdy turnus zakończy sportowy bal w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nad wszystkim przez cały czas czuwać będą doświadczeni instruktorzy OSiR oraz edukatorzy SCN.

Pierwszy turnus Akademii Sportowo-Naukowej zaplanowano na ostatni tydzień czerwca (26-30.06.). Kolejne odbędą się w lipcu. Wszystkie terminy można sprawdzić na plakacie. Cena jednego turnusu to 699 zł. Już trwają zapisy. Żeby zarezerwować miejsce dla dziecka oraz dopytać o szczegóły zajęć, wystarczy zadzwonić – tel. 608 302 628 lub 512 281 857. Można też przyjść do recepcji AquaStar (ul. Szczecińska 35) albo tutaj zapisać się przez internet. Więcej szczegółów także na facebookowym profilu Akademii.