Strona głównaWpisyInneWejdź na szlak Baltic Pipe

Aktualności: Sprawy urzędowe

Wejdź na szlak Baltic Pipe

29 lipca 2021

W sobotę (7.08.) w Stargardzie będzie można wziąć udział w grze terenowej „Na szlaku Baltic Pipe”. Wystarczy zarejestrować się przez internet, pobrać bezpłatną aplikację na telefon i dołączyć do zabawy. Czekają nagrody niespodzianki i bony o wartości 50 zł do sklepu www.empik.com.

W grze mogą wziąć udział wszyscy chętni – szczegóły i rejestracja tutaj. Zawodnicy znajdą w aplikacji mapę ze wskazówkami, które doprowadzą do ukrytych zadań. To m.in. quiz, puzzle i zagadki logiczne. Za prawidłowe odpowiedzi przyznawane są punkty. Zdobywcy minimum 20 punktów dostaną bony do wykorzystania na www.empik.com. Dodatkowo najlepsi gracze ze Stargardu otrzymają nagrody niespodzianki. Liczba skrzynek z zadaniami jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, żeby wyprzedzić przeciwników.

Udział w grze jest bezpłatny. Przy okazji można dowiedzieć się więcej o projekcie Baltic Pipe. To strategiczna inwestycja związana z dostawami gazu na rynku europejskim. Gazociąg o długości około 900 km ma umożliwić transport surowca z Norwegii m.in. do Danii i Polski, ale także z Polski do Danii.