Aktualności: Sprawy urzędowe

Wielkanoc aktywnie

29 marca 2024

W święta najwięcej czasu poświęcamy najbliższym. W Stargardzie nie trzeba jednak spędzać Wielkanocy wyłącznie przy stole. W poniedziałek (1.04.) czynne będzie AquaStar. Sporo propozycji filmowych przygotowało również kino Stargardzkiego Centrum Kultury. Z kolei w Stargardzkim Centrum Nauki FILARY edukatorzy szykują specjalne, świąteczne zwiedzanie.

W Wielką Sobotę (30.03.) od 8:00 do 14:00 poćwiczymy i zrelaksujemy się w AquaStar. To dobry sposób na rozpoczęcie świątecznego odpoczynku. Kolejna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu będzie w poniedziałek (1.04.). Od 12:00 do 20:00 przy ul. Szczecińskiej 35 skorzystamy z wodnych atrakcji, siłowni, a od 16:00 także ze strefy saun. W AquaStar każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku i stopnia sprawności. Można odpocząć, popływać, poćwiczyć albo pobawić się w basenie.

Wielkanocny Poniedziałek (1.04.) to również okazja do relaksu w kinie SCK. Tego dnia w repertuarze znalazło się coś dla dzieci, a także filmy dokumentalne, dramaty, film sci-fi, a nawet horror dla miłośników mocniejszych wrażeń. Wszystkie propozycje są do sprawdzenia tutaj. Już teraz można również kupować albo rezerwować bilety – online lub w kasie kina (czynna codziennie od 11:00).

Również w poniedziałek (1.04.) SCN FILARY zaprasza na świąteczne zwiedzanie. Od 11:00 do 17:00 na małych i dużych będą czekać quizy, ciekawostki, kącik kreatywny, warsztaty i upominki. To gwarancja świetnej zabawy w gronie najbliższych. Oprócz świątecznych atrakcji będzie można również zwiedzić stałą ekspozycję. Bilety na zwiedzanie już teraz można kupować online – wystarczy kliknąć tutaj albo w kasie SCN (ul. Bolesława Chrobrego 21).