Aktualności: Kultura

Wiosną pamiętaj o zdjęciach

2 czerwca 2023

Tegoroczny maj był naprawdę słoneczny, a prognozy na początek czerwca również zapowiadają się optymistycznie. Warto wykorzystać piękną pogodę i przy okazji wiosennych spacerów zabrać ze sobą aparaty fotograficzne. Przypominamy, że do 8.09. (piątek) czekamy na zdjęcia do miejskiego kalendarza na 2024 r. Autorzy najlepszych fotografii dostaną nagrody finansowe, a ich dzieła już za pół roku ozdobią tysiące mieszkań w całym Stargardzie.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy naszego miasta, którzy zajmują się fotografią amatorsko. Jedno zgłoszenie to maksymalnie 3 fotografie wykonane nie wcześniej niż w 2022 r. Zdjęcia powinny być zrobione w poziomie. Odbitki w formacie minimum A4 oraz na nośniku (płyta, pendrive) w formacie jpg lub tiff o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi trzeba dostarczyć wraz z wypełnioną kartą (do pobrania z załącznika poniżej) do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Na kopercie powinien być dopisek KONKURS FOTOGRAFICZNY „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – ODKRYJ STARGARD”.

Na zdjęcia do przyszłorocznego kalendarza czekamy do 8.09. (piątek). Tym razem hasłem przewodnim jest „ODKRYJ STARGARD”. Można rozumieć je naprawdę szeroko. Czasem odkrycie to nowe spojrzenie na doskonale znany obiekt. Warto też wyszukać miejsca i ujęcia, których nie oglądamy na co dzień. Liczy się kreatywność i pomysłowość, zwłaszcza że na zrobienie wyjątkowych zdjęć jest naprawdę sporo czasu.

Konkurs fotograficzny – zgłoszenie

Konkurs fotograficzny – regulamin