Aktualności: Kultura

Wtorki pełne zabawy

29 czerwca 2023

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY to miejsce, do którego młodzi ludzie bardzo chętnie wracają. Nawet jeśli doskonale poznają już wszystkie eksponaty, biorą aktywny udział w dodatkowych zajęciach. FILARY przygotowały specjalną wakacyjną ofertę dla dzieci ciekawych świata i gotowych na naprawdę dobrą zabawę w gronie rówieśników.

We wszystkie lipcowe i sierpniowe wtorki w SCN będą prowadzone całodzienne zajęcia dla młodych ludzi w wieku od 7 do 12 lat. W programie znalazło się zwiedzanie ekspozycji FILARÓW, kreatywne warsztaty tematyczne (klocki LEGO, laboratorium chemiczne, iluzje optyczne i wydruki 3D), gry planszowe i aktywna zabawa na pobliskim Naukowym Placu Zabaw. W tak intensywne dni przyda się też coś na wzmocnienie – w cenie biletu jest lunch i podwieczorek.

Wtorkowe zajęcia w FILARACH rozpoczną się o 8:00 i potrwają do 15:30. To cały dzień zabawy, kreatywnej rozrywki i wiedzy pozyskanej w bardzo przyjemny sposób – a wszystko pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Bilety można kupować online albo na miejscu, w sklepiku SCN. W razie pytań warto wcześniej zadzwonić – tel. 786 905 760.

W Stargardzie w wakacje nie ma nudy. Oferta FILARÓW to tylko jedna z wielu propozycji. Jak zawsze ciekawe zajęcia przygotowało Muzeum Archeologiczno-Historyczne – szczegóły tutaj. Po całym tygodniu aktywności w weekendy bawimy się też na Coolturalnych Wakacjach w Teatrze Letnim. Tutaj można znaleźć plan na cały lipiec.