Aktualności: Sprawy urzędowe

Wybuduj się na Pyrzyckim

14 czerwca 2021

7 działek w doskonałej lokalizacji czeka na osoby, które chcą zamieszkać w domu jednorodzinnym na os. Pyrzyckim. Ogłoszony został nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości w rejonie ul. Powstańców Warszawy, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego i ul. Majora Hubala. To szansa na wybudowanie domu w Stargardzie i korzystanie ze wszystkich udogodnień, jakie się z tym wiążą.

Na sprzedaż jest 7 działek o różnej powierzchni – od 0,0987 ha do 0,1406 ha. Każda z nich znajduje się na os. Pyrzyckim. Ich nabywcy będą mogli wybudować tam domy jednorodzinne. Dzięki lokalizacji w mieście nie stracą czasu na długie dojazdy np. do pracy lub szkoły. Bez problemu otrzymają również Stargardzką Kartę Mieszkańca, która uprawnia do zniżek m.in. na bilety MPK i daje pierwszeństwo w rekrutacji dzieci do miejskich przedszkoli i żłobka.

Aby dać sobie szansę na kupno działki trzeba do 7.07. (środa) wpłacić wadium.  Przetargi odbędą się 13.07. (wtorek) w siedzibie Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. A. Struga. Szczegółowe informacje i zasady są załączniku poniżej oraz tutaj. W razie dodatkowych pytań można też zadzwonić do Urzędu Miejskiego – tel. 91 578 36 67 albo do STBS – tel. 91 819 24 45.

W tym roku planowane są jeszcze kolejne przetargi na sprzedaż kilkudziesięciu nieruchomości pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie będą zlokalizowane w tym kwartale – na wciąż rozrastającym się os. Pyrzyckim.

Mapa: UM w Stargardzie

Os. Pyrzyckie – przetarg na sprzedaż nieruchomości