Aktualności: Kultura

Z babcią i dziadkiem w FILARACH

17 stycznia 2022

Dzień Babci i Dzień Dziadka już za kilka dni. Piątek i sobota to dla wielu z nas czas odwiedzin u najstarszych członków rodziny. W tym roku tradycyjną herbatkę można zmienić na coś bardzo ciekawego. Stargardzkie Centrum Nauki zaprasza na specjalne międzypokoleniowe zwiedzanie. Trochę wiedzy, trochę historii i całe mnóstwo dobrej zabawy czeka na wszystkich, niezależnie od wieku.

Za bilety wstępu w weekend zapłacimy tyle samo, co w tygodniu. Dla wnuków i dziadków przygotowane będą dodatkowe atrakcje. Same eleganckie wejściówki na pewno spodobają się seniorom – gotowe można odebrać w kasie SCN albo (kupując bilety online) wydrukować samodzielnie w domu, włożyć w kopertę i sprezentować babciom i dziadkom.

Przez cały weekend w FILARACH czekać będzie ścianka do zdjęć. Taką międzypokoleniową wizytę warto uwiecznić. W SCN coś dla siebie znajdą dzieci, dorośli, a także seniorzy. Zabawa, nauka, historia, wspólne spędzanie czasu – cieszą wszystkich, bez względu na wiek. Dodatkowo w sklepiku FILARÓW na hasło „jestem wnukiem/jestem wnuczką” przez cały weekend będą do odebrania bezpłatne przypinki dla dziadków.