Aktualności: Sport

Zacznij rok na sportowo

29 grudnia 2023

Zabawa na lodowisku, a może realizacja noworocznych postanowień już od 1 stycznia? Nowy Rok w Stargardzie przywitamy na sportowo. W poniedziałek (1.01.) otwarte będzie lodowisko i AquaStar. Aktywnie można spędzić także sylwestra. Inna opcja na niedzielę (31.12.) to seans filmowy lub koncert w kinie Stargardzkiego Centrum Kultury.

W sylwestra od 8:00 do 14:00 poćwiczymy i pobawimy się w AquaStar. Tego dnia od 10:00 do 14 otwarte będzie również lodowisko. Dobrym pomysłem na niedzielę (31.12.) jest także wizyta w kinie. W repertuarze znalazła się m.in. najnowsza wersja „Akademii Pana Kleksa” i kinowy koncert Andre Rieu „Śnieżne Boże Narodzenie”. Wszystkie propozycje do sprawdzenia tutaj.

Rok 2024 zapowiada się aktywnie – i to już od pierwszego dnia. W poniedziałek (1.01.) od 12:00 do 20:00 czynne będzie lodowisko i AquaStar. Do wyboru coś dla lubiących ćwiczyć, ale też dla tych, którzy wolą spokojniejszy odpoczynek. Na lodowisku czeka strefa relaksu. Można z niej skorzystać po szaleństwach na tafli albo po prostu spędzić dobrze czas, towarzysząc bliskim korzystającym z łyżew. O odpoczynku wszystko wiedzą też odwiedzający AquaStar. Kąpiel w jacuzzi, seans w saunie, spokojne pływanie – każdy znajdzie coś dla siebie. Z kolei na realizujących noworoczne postanowienia czeka doskonale wyposażona siłownia.