Aktualności: Działania społeczne

Zagraj z Orkiestrą

5 stycznia 2022

Choć do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został jeszcze prawie miesiąc, już dzisiaj szykujemy wspólne granie na Rynku Staromiejskim. Zdolni ludzie z naszego miasta mogą pokazać się na scenie. Wystarczy zgłosić się telefonicznie. Czas szybko leci, dlatego nie warto czekać i jak najszybciej dołączyć do stargardzkiej ekipy WOŚP.

Zgłoszenia są przyjmowane pod nr tel. 91 578 32 31. Swoje umiejętności będą mogli zaprezentować soliści, ale także zespoły. Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na niedzielę (30.01.). Po ubiegłorocznym – w dużej mierze wirtualnym – graniu tym razem znów spotkamy się na żywo. Scena stanie tradycyjnie na Rynku Staromiejskim.

W 2021 r. stargardzianie wsparli WOŚP prawie 90 000 zł. Chętnie wrzucali pieniądze do puszek i licytowali fanty podczas aukcji transmitowanych na żywo ze Stargardzkiego Centrum Kultury. Działa już tegoroczna wirtualna puszka WOŚP założona przez Hufiec ZHP Stargard – link tutaj. Warto też polubić facebookowy profil naszego sztabu, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.