Aktualności: Kultura

Zagrają bez prądu

9 stycznia 2020

Gry planszowe już dawno przestały być rozrywką zarezerwowaną tylko dla najmłodszych. Rozwijają pamięć, ćwiczą koncentrację i zapewniają doskonałą zabawę dla osób w każdym wieku. Będzie się mógł przekonać o tym każdy, kto w sobotę (11.01.) przyjdzie o 11:00 do Książnicy Stargardzkiej i weźmie udział w pierwszym spotkaniu „Gier bez prądu”.

Planszówki to ciekawa alternatywa spędzania wolnego czasu. Lubią je i młodsi i starsi gracze – oferta jest naprawdę szeroka, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne gry w niczym nie przypominają typowych zabawek sprzed lat, choć klasyka także ma swoich zwolenników. Wspólna partia przy stoliku to gwarancja dobrej zabawy, a często też prawdziwych emocji i nutki rywalizacji.

W sobotę (11.01.) o 11:00 w Książnicy Stargardzkiej odbędzie się pierwsze otwarte spotkanie z cyklu „Gry bez prądu”. Organizatorzy zapewniają, że dla każdego znajdzie się ciekawa rozrywka. Planszówki to zarówno zabawa, jak i rozwój – nazywane są siłownią dla umysłu, a dzięki atrakcyjnej formie ten wysiłek jest wyjątkowo przyjemny.