Aktualności: Kultura

Zagrają koncertowo w Parku Chrobrego

9 sierpnia 2019

Przed nami kolejny muzyczny weekend w ramach Coolturalnych Wakacji. tym razem w Teatrze Letnim wystąpi zespół Altos oraz Beata Bednarz w towarzystwie grupy Conversion. Będzie energetycznie, tanecznie i z pasją. Dla fanów Kina plenerowego przygotowano tym razem francuską komedię „Miłość aż po ślub”.

Najbliższy piątek (9.08.) to okazja do poznania historii Juliette, która zawodowo zajmuje się organizacją ślubów, a prywatnie wiedzie życie szczęśliwej singielki. Jej kolejne zadanie jest wyjątkowo trudne – musi zorganizować wesele nielubianej koleżance ze szkolnych czasów. Dodatkowo sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Juliette zakochuje się w przyszłym panu młodym. Początek filmu „Miłość aż po ślub” o 21:30.

W sobotę (10.08.) o 19:00 rozpocznie się koncert zespołu Altos. Wokalistki przygotowały muzyczną mieszankę, która pobudzi ciało i umysł. Cztery dziewczyny o barwnych głosach nadadzą ponadczasowy charakter utworom, które wszyscy bardzo dobrze znają.

Niedzielna (11.08.) propozycja to występ Beaty Bednarz, której będzie towarzyszyć grupa Conversion. Wokalistka charakteryzuje się niepowtarzalną barwą i skalą głosu. Śpiewa solo i z zespołami kojarzonymi z nurtem gospel. Głos Beaty Bednarz można usłyszeć na płytach wielu polskich wykonawców, m.in. Krzysztofa Krawczyka, De Mono i Varius Manx. Koncert rozpocznie się o 15:30.

To nie koniec atrakcji w Parku Chrobrego. Już w następny piątek (16.08.) w Kinie plenerowym komedia „Co ty wiesz o swoim dziadku?”. Kolejny weekend znów zapowiada się muzycznie – w sobotę (17.08.) odbędzie się recital Julity Kożuszek „Kobiecym głosem”, a w niedzielę (18.08.) na scenie Teatru Letniego wystąpi Big Band Stargard. Wszystkie wydarzenia w ramach Coolturalnych Wakacji są bezpłatne.