Aktualności: Kultura

Zaśpiewali dla wszystkich Pań

8 marca 2021

Z nami dwa wyjątkowe koncerty w Stargardzkim Centrum Kultury. Znani stargardzianie zaśpiewali najpopularniejsze polskie utwory. Za każdym razem widownia – z zachowaniem obowiązujących limitów – wypełniła się do ostatniego dostępnego miejsca.

W niedzielne popołudnie dużą scenę SCK wypełniły dźwięki najpiękniejszych piosenek i słowa serdecznych życzeń. Z okazji Dnia Kobiet specjalnie dla stargardzianek wystąpili: Łukasz Brodowski, Piotr Dolata, Krzysztof Gładysz, Krzysztof Kopacki, Marcin Majewski, Artur Słowik, Piotr Świrepo i Jakub Zajączkowski oraz zespół 6 BIEG w składzie: Wiesław Jurczyk, Stanisław Kolarczyk i Jerzy Grzegorczyk. W repertuarze znalazły się m.in. utwory Marka Grechuty „Będziesz moją panią”, „Nie dokazuj”, „Kiedy jesteś taka bliska” Stanisława Soyki i „Baby, ach te baby” Eugeniusza Bodo.

Wyjątkowe, wirtualne życzenia wszystkim paniom z okazji ich święta złożyli: prezydent Rafał Zając, Arkadiusz Brykalski, Adam Hrycaniuk i Bartłomiej Kotschedoff.

To nie koniec świętowania w Stargardzkim Centrum Kultury. Dzisiaj (8.03.) o 20:00 można się wybrać na przedpremierowy seans filmowy. W repertuarze „Miłość na przekór wszystkim”. A już w środę (10.03.) Dzień Mężczyzn i kolejne świeże propozycje – o 17:00 „Jeźdźcy sprawiedliwości”, a o 20:00 „Na rauszu”. Szczegóły tutaj.

Zdjęcia: Roman Budzowski/FB SCK