Aktualności: Kultura

Zdjęcia do piątku

29 sierpnia 2023

Ostatnie dni na złapanie albo wybór najlepszych kadrów i zgłoszenie się do konkursu fotograficznego. Na zdjęcia Stargardu oczami mieszkańców czekamy do 8.09. (piątek). 13 najlepszych fotografii ozdobi miejski kalendarz na 2024 r. Dodatkowo ich autorzy dostaną nagrody finansowe.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy naszego miasta, którzy zajmują się fotografią amatorsko. Jedno zgłoszenie to maksymalnie 3 fotografie wykonane nie wcześniej niż w 2022 r. Zdjęcia powinny być zrobione w poziomie. Odbitki w formacie minimum A4 oraz na nośniku (płyta, pendrive) w formacie jpg lub tiff o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi trzeba dostarczyć wraz z wypełnioną kartą (do pobrania z załącznika poniżej) do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Na kopercie powinien być dopisek KONKURS FOTOGRAFICZNY „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – ODKRYJ STARGARD”.

Na zdjęcia do przyszłorocznego kalendarza czekamy do 8.09. (piątek). Tym razem hasłem przewodnim jest „ODKRYJ STARGARD”. Można rozumieć je naprawdę szeroko. Czasem odkrycie to nowe spojrzenie na doskonale znany obiekt. Warto też wyszukać miejsca i ujęcia, których nie oglądamy na co dzień. Liczy się kreatywność i pomysłowość.

Konkurs fotograficzny – zgłoszenie

Konkurs fotograficzny – regulamin