Aktualności: Biznes

Zgłoś firmę do platformy

20 kwietnia 2020

Już działa strona www.kupujlokalnie.stargard.pl. To miejsce, w którym lokalni przedsiębiorcy mogą przedstawić swoją ofertę. Klienci wybierają produkty i usługi z odbiorem własnym lub dowozem, a także kupują bony do wykorzystania na później. Cały czas można zgłaszać do platformy swoje firmy z różnych branż.

Kupujlokalnie.stargard.pl to jedna z form wsparcia biznesu w naszym mieście. W związku z epidemią koronawirusa wiele osób musiało ograniczyć lub zupełnie zawiesić działalność. – Zwłaszcza teraz warto wspierać lokalne firmy. Serwis skupia oferty stargardzkich przedsiębiorców – zarówno ich produkty, jak i usługi. Zainteresowanie internautów nową platformą jest naprawdę duże. Liczę na to, że dla tych firm, które jeszcze nie są dostępne on-line, będzie to impuls do bezkosztowego wdrożenia takiej możliwości – mówi prezydent Rafał Zając.

Aby zgłosić swój biznes do strony www.kupujlokalnie.stargard.pl wystarczy napisać e-mail na adres: kupujlokalnie@um.stargard.pl lub wypełnić formularz bezpośrednio na platformie. Jest on również dostępny w załączniku poniżej. Można zaproponować klientom produkty i usługi z dostawą lub odbiorem własnym. Inna opcja to bony, które zostaną zrealizowane później, po ponownym otwarciu sklepów i innych punktów. Lokalni przedsiębiorcy są podzieleni w zależności do branży – m.in. gastronomia, zakupy, edukacja i transport.

Obsługa serwisu jest bardzo prosta. Klienci wybierają interesującą zakładkę, w której znajdują konkretne firmy z naszego miasta wraz z odnośnikami do ich stron zewnętrznych i fanpage’ów. Mieszkańcy w łatwy sposób mogą skontaktować się z wybranym sklepem i dowiedzieć, w jaki sposób bezpiecznie skorzystać z oferty.

Kupuj lokalnie w Stargardzie – formularz zgłoszeniowy