Aktualności: Kultura

Złóż życzenia miastu

1 października 2020

W 2020 r. świętujemy wyjątkowe – 777. urodziny Stargardu. To rocznica oficjalnego nadania naszemu miastu praw miejskich. Z tej okazji stargardzianie mogą wziąć udział w konkursie na życzenia. Najciekawsze propozycje zostaną umieszczone w kapsule pamięci. Po latach wrócą do nich kolejne pokolenia mieszkańców Stargardu.

Zgłoszenia są przyjmowane do 5.11. (czwartek) e-mailowo: promocja@um.stargard.pl albo w Biurze Obsługi Klienta, ul. S. Czarnieckiego 17. Konkursowe życzenia trzeba dostarczyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem „KONKURS 7 życzeń dla Stargardu”. Szczegółowy regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć w załączniku poniżej. Więcej informacji również pod nr tel. 91 578 10 61.

„7 życzeń dla Stargardu” to konkurs adresowany do wszystkich mieszkańców naszego miasta, bez względu na wiek. Nie ma również limitu znaków – można puścić wodze fantazji, tworząc wyjątkową pamiątkę na wyjątkowe 777. urodziny. Na twórców 7 najlepszych życzeń czekają upominki.