Logo Stargard

OFICJALNA
STRONA
MIASTA

Projekty unijne
BIP Stargard
e-urząd Stargard
Dostępność cyfrowa

OFICJALNA STRONA MIASTA

Stargard - oficjalna strona miasta
Loading...

DLA MIESZKAŃCA

ODKRYJ STARGARD

DLA BIZNESU

DLA MIESZKAŃCA

ODKRYJ STARGARD

DLA BIZNESU

DLA MIESZKAŃCA

ODKRYJ STARGARD

DLA BIZNESU

Ładowanie Wydarzenia

Spotkanie w Kawiarence Literackiej Książnicy

Kategoria Wydarzenie:
Data:
23 kwietnia, godz. 17:00 - 21:00
Miejsce:
Książnica Stargardzka
Stargard,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Kawiarence Literackiej Książnicy Stargardzkiej z udziałem Pań: Barbary Pastuły i Teresy Działoszewskiej, których współpraca zaowocowała książką pt. „50/50, czyli 50 historii na 50-lecie Ińskiego Lata Filmowego”
Teresa Działoszewska – nietuzinkowa kobieta, społecznik, była burmistrz Ińska, żona, mama, babcia.
Od 49 lat związana z Ińskiem. Założyła 20 lat temu Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe, w którym obecnie jest wiceprezeską. Działa od 8 lat w Stowarzyszeniu Ińska Rzeczpospolita Babska. Kocha ludzi, a pomaganie daje jej siłę do dalszego działania.
Barbara Pastuła- socjolożka, trenerka biznesu, animatorka kultury. Przez dwanaście lat prowadziła „Kawiarnię Pod Galerią” w Stargardzie. Inicjatorka i współzałożycielka Stowarzyszenia Ińska Rzeczpospolita Babska. Od 20 lat współorganizatorka Ińskiego Lata Filmowego. Obecnie mocno zaangażowana w realizację wydarzeń w Galerii O.Mega w Ińsku i w „Przystanku nad brzegiem”, na które serdecznie zaprasza. Kocha wiejskie klimaty, film i dobrą literaturę faktu. Napisała książkę „50/50 czyli 50 historii na 50 – lecie Ińskiego Lata Filmowego”, aby utrwalić historię wspaniałych kobiet.