Aktualności: Sprawy urzędowe

Autobusem znów bez biletu

24 czerwca 2022

Przed nami kolejny czas świętowania i doskonałej zabawy. Z okazji Dni Stargardu w sobotę i w niedzielę (25 i 26.06.) w autobusach Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji nie trzeba będzie kasować biletów. Bezpłatne przejazdy obowiązują w granicach miasta. Warto skorzystać z tej propozycji i w najbliższy weekend zostawić samochody na parkingach.

Całe miasto szykuje się do drugiej odsłony Dni Stargardu. Tym razem będziemy świętować muzycznie. Na terenie zielonym przy Młodzieżowym Domu Kultury wystąpią: Zespół Ørganek, Agnieszka Chylińska, Sarsa, Natalia Przybysz, Smolik//Kev Fox, Nosowska oraz Zalewski. Są jeszcze bilety na to wydarzenie – dla posiadaczy Stargardzkiej Karty Mieszkańca tylko za 1 zł/1dzień. Można je kupić tutaj, w kasie kina SCK (czwartek, 23.06.) oraz w kasach plenerowych tuż przed imprezą – będą czynne w piątek i sobotę (24 i 25.06.) od 18:00 do 22:00 oraz w niedzielę (26.06.) od 17:00 do 23:00.

Na weekendowe koncerty bez problemu dojedziemy za darmo autobusami MPK. Rozkład jazdy jest tutaj. To kolejne dni bezpłatnych przejazdów. W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy muzycznie, sportowo i historycznie – relację można zobaczyć tutaj.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum