Aktualności: Sprawy urzędowe

Budujemy naukowy plac zabaw

1 sierpnia 2022

Trwa przygotowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kolejnego projektu, który mieszkańcy wybrali do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. W okolicy Bramy Wałowej powstanie zupełna nowość – naukowy plac zabaw. Mali i duzi skorzystają tam m.in. z kalejdoskopu, repliki wieży oblężniczej i mikroskopu. Mieszkańcy zainteresowani tym tematem mogą wziąć udział w spotkaniu z projektantem i zgłosić swoje uwagi jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Aby zapoznać się z propozycją placu i wyrazić opinię, wystarczy przyjść do Urzędu Miejskiego w czwartek (18.08.) o 16:15. W sali 111 (I piętro) projektant przedstawi propozycję nowego miejsca do zabawy i omówi poszczególne elementy inwestycji. Każdy zainteresowany stargardzianin będzie mógł zgłosić swoje sugestie. To najlepszy moment – przed rozpoczęciem prac jest jeszcze możliwość wprowadzenia zmian do projektu.

W załącznikach poniżej są pliki z opisem proponowanych urządzeń i ich lokalizacją w pobliżu Bramy Wałowej. Jeśli ktoś chciałby się wypowiedzieć w tym temacie, ale nie będzie na spotkaniu w UM, może do piątku (5.08.) wysłać e-mail na adres: m.osciak@um.stargard.pl.

Naukowy plac zabaw – projekt

Naukowy plac zabaw – opis urządzeń