Aktualności: Kultura

Głosujemy na FILARY

20 grudnia 2021

Stargardzkie Centrum Nauki walczy o zwycięstwo w konkursie „Inwestycja z perspektywą”. Do ogólnopolskiej rywalizacji zgłoszonych zostało 160 projektów z całej Polski. Mieszkańców naszego miasta nie trzeba przekonywać, że SCN jest tytułową inwestycją z perspektywą. Pora, żeby dowiedzieli się o tym również inni.

Głosowanie jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć tutaj i znaleźć na liście SCN. Nie trzeba podawać żadnych dodatkowych danych. Wszystkie projekty wraz z opisami są tutaj – każda inwestycja została dofinansowana z funduszy unijnych. Tutaj można też przeczytać więcej na temat atrakcji, które kryją się w FILARACH. Głosowanie trwa do 31.12. (piątek). Na razie na koncie SCN jest ponad 2000 głosów, dlatego warto dorzucić coś od siebie i zwiększyć szansę na wygraną.

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. Na zwycięzców czekają statuetki, a projekt z największą liczbą głosów odwiedzi reporter PAP, który udokumentuje konkretną inwestycję. Dodatkowo FILARY zapowiadają, że po wygranej zorganizują dla wszystkich bezpłatne zwiedzanie w ramach dnia otwartego.