Strona głównaWpisyKulturaKsiążnica dla dzieci

Aktualności: Kultura

Książnica dla dzieci

2 czerwca 2022

Najbliższa sobota (4.06.) to okazja do wizyty w placówce przy ul. Wojska Polskiego 3 albo spotkanie z bibliotekarzami podczas Balonowego Dnia Dziecka w Parku Zamkowym. Książnica Stargardzka będzie czynna od 9:00 do 14:00. Na miejscu wszyscy chętni skorzystają ze zbiorów Działu Dziecięco-Młodzieżowego, Działu Pedagogicznego i Działu Multimedialnego.

Stargardzianie polubili weekendowe wizyty w Książnicy. Placówka jest czynna w pierwszą i trzecią sobotę każdego miesiąca. Trzeba pamiętać, że do 10.06. (piątek) trwa skontrum, czyli inwentaryzacja publikacji. Z tego powodu na razie nie można korzystać ze zbiorów Wypożyczalni Głównej, Czytelni Główniej i Informatorium. Do dyspozycji mieszkańców nadal są pozostałe działy – Dziecięco-Młodzieżowy, Pedagogiczny i Multimedialny.

Sobota (4.06.) to również okazja do wspólnej zabawy z bibliotekarzami. Podczas Balonowego Dnia Dziecka w Parku Zamkowym pojawi się stoisko Książnicy, na którym będą atrakcje dla najmłodszych miłośników literatury i nie tylko. Więcej o całym wydarzeniu tutaj.

Zdjęcie: FB/Książnica Stargardzka