Aktualności: Sprawy urzędowe

Mikołaj czeka na listy

5 grudnia 2023

Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa zaprasza do udziału w świątecznym konkursie. Żeby zgarnąć atrakcyjne nagrody, wystarczy napisać najciekawszy list do stargardzkiego Mikołaja. Jest na to czas do piątku (8.12.). W zabawie mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli – bo przecież wszyscy lubią dostawać prezenty i życzliwe życzenia.

Zasady konkursu są bardzo proste. Najpierw trzeba sobie wyobrazić spotkanie ze stargardzkim Mikołajem. O co można go poprosić? Czego życzyć sobie, swojej rodzinie, przyjaciołom i całemu miastu? Po zastanowieniu się wystarczy napisać list – tradycyjny lub elektroniczny. Mile widziane ilustracje, elementy graficzne i wszystkie inne kreatywne pomysły. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Prace trzeba do piątku (8.12.) do 15:00 dostarczyć do sekretariatu Stargardzkiego Centrum Kultury (ul. J. Piłsudskiego 105) lub wysłać e-mailem na adres: takapracownia@interia.pl.

Listy będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 12-18 lat oraz powyżej 18 lat. Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć w załączniku poniżej. Warto też zerknąć na facebookowy profil Pracowni Lokalności i Dziennikarstwa. Autorów najciekawszych prac poznamy 9.12. (sobota) podczas Jarmarku „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”.

Regulamin konkursu na list do stargardzkiego Mikołaja