Aktualności: Sprawy urzędowe

Pokaż swój ogród i zgarnij nagrody

6 czerwca 2019

Przypominamy – do 18.06. (wtorek) można zgłaszać tereny zielone i balkony do kolejnej edycji konkursu „Ogrody wokół nas”. Właściciele najpiękniejszych roślin zostaną nagrodzeni już po raz osiemnasty. Do deklaracji uczestnictwa trzeba dołączyć zdjęcia terenu w pełnym rozkwicie.

Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić deklarację i dostarczyć ją w formie papierowej do Zarządu Usług Komunalnych przy ul. Pierwszej Brygady 35 – pokój nr 203. Do zgłoszenia należy dodać maksymalnie trzy aktualne zdjęcia terenu lub balkonu. Fotografie mogą być wydrukowane lub nagrane na nośnik elektroniczny (pendrive, płyta CD).

Deklaracja uczestnictwa w konkursie „Ogrody wokół nas” znajduje się w załączniku oraz – w formie papierowej – w ZUKu (pokoje nr 203 i 206). Będzie również w czerwcowym numerze Stargardzkiego Informatora Samorządowego.

Nagrody zostaną przyznane w kilku kategoriach: zagospodarowanie wokół budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, użyteczności publicznej, a także obiektów usługowych i zakładów produkcyjnych. Tradycyjnie zostanie też wybrany najpiękniejszy balkon. Do konkursu można zgłosić własny teren lub wskazać osobę, która dba o zieleń w danym miejscu.

Ogrody wokół nas – deklaracja