Aktualności: Sprawy urzędowe

Pralnia jak nowa

14 sierpnia 2023

Są miejsca, które – choć na co dzień niedostępne dla dzieci i ich rodziców – mają duże znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu każdej placówki. Tak jest również w przypadku miejskiego żłobka, gdzie profesjonalną opiekę dostają najmłodsi stargardzianie. Gruntowny remont przeszły tam dwa pomieszczenia – pralnia i suszarnia.

Inwestycja została zrealizowana w siedzibie „Leśnej Polany” na os. Zachód. W pralni i suszarni wymieniono podłogi, które zostały odpowiednio zaizolowanie. Na ścianach pojawiły się nowe okładziny, wykonano również malowanie i remont instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. Wymienione zostały także drzwi. Wyremontowaną pralnię i suszarnię oświetlają też nowe lampy. Całość kosztowała prawie 130 000 zł.

To jedna z wielu wakacyjnych inwestycji w miejskich placówkach. Każdego roku latem dużo dzieje się w podstawówkach, przedszkolach i żłobku. Bieżące naprawy, zakupy, większe i mniejsze remonty – wszystko po to, żeby po wakacjach młodzi ludzie mieli jeszcze lepsze warunki do nauki, zabawy i wartościowego spędzania czasu. Więcej o wakacyjnych pracach można przeczytać tutaj.

Zdjęcia: Żłobek Miejski „Leśna Polana”