Strona głównaWpisyDziałania społeczneSzczepionka na Rynku

Aktualności: Działania społeczne

Szczepionka na Rynku

12 sierpnia 2021

W Stargardzie już prawie połowa mieszkańców jest w pełni zaszczepionych, a pierwszą dawkę przyjęło dokładnie 52% stargardzian. W niedzielę (15.08.) od 10:00 do 17:00 bez problemu i rejestracji będzie można zaszczepić się przeciwko koronawirusowi na Rynku Staromiejskim. Mobilny punkt zostanie uruchomiony przy okazji Święta Wojska Polskiego. Do wyboru będą szczepionki trzech firm.

Każdy sam może zdecydować, który z preparatów chce otrzymać: Pfizer, AstraZeneca (pierwszą lub drugą dawkę) albo jednodawkowy Johnson&Johnson. Nie trzeba się wcześniej zapisywać – wystarczy przyjść i na miejscu wypełnić wszystkie dokumenty. Trzeba tylko pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Cały czas można się również zaszczepić w Stargardzkim Centrum Kultury. Szczepionki są dostępne od ręki. Można zapisać się w najwygodniejszy dla siebie sposób: przez internet, telefon lub SMS – szczegóły tutaj albo osobiście przyjść do PSzP w SCK (ul. J. Piłsudskiego 105, wejście od ul. Wojska Polskiego) i wypełnić dokumenty na miejscu.

Zdjęcie: pexels.com