Aktualności: Kultura

W ferie szalej w SCK

18 stycznia 2022

Na ten czas wielu młodych stargardzian czeka już od dawna. Ferie zimowe to nie tylko odpoczynek od nauki, ale też okazja do wzięcia udziału w ciekawych zajęciach. Stargardzkie Centrum Kultury przygotowało grafik warsztatów. Coś dla siebie znajdą młodzi tancerze, wokaliści, a także rękodzielnicy. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej zapisać się pod nr tel. – 91 578 32 31 (wtorek-piątek, 8:30-15:30).

Szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć na plakacie. Pierwsze warsztaty rozpoczną się już w poniedziałek (31.01.). Przez cały tydzień będzie się działo. Doskonale znany B.Boy Stanley poprowadzi zajęcia taneczne. Małgorzata Just odsłoni tajniki rzemiosła, a artyści ze Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych „BRAMA” nauczą podstaw rysunku. W planach są też warsztaty wokalne, zajęcia z malarstwa i wspólne przygotowywanie kartek okolicznościowych i ramek na zdjęcia. W aktywnościach mogą wziąć udział nawet ośmiolatki.

SCK jak zawsze przygotowało bogatą ofertę zajęć. Na wszystkie obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne. Ciekawe zabawy proponuje również Książnica Stargardzka. Do wyboru aktywności na miejscu lub online – dla całej rodziny. Więcej informacji tutaj.