Aktualności: Kultura

Lato w mieście jest super

13 lipca 2022

Kolejna grupa młodych stargardzian potwierdza, że wcale nie trzeba dalekich podróży w egzotyczne miejsca, żeby świetnie się bawić w wakacje. Uczestnicy półkolonii organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury korzystali z wielu atrakcji, poszerzając przy okazji swoją wiedzę. W Stargardzie i w okolicy przez całe lato naprawdę jest z czego wybierać.

Młodzi ludzie odwiedzili m.in. Muzeum Archeologiczno-Historyczne, Stargardzkie Centrum Nauki FILARY, kino Stargardzkiego Centrum Kultury i Chlebowy Dom w Marianowie. Oprócz tego bawili się na świeżym powietrzu i brali udział w zajęciach plastycznych w MDK. Był też czas na nawiązanie nowych przyjaźni i poczytanie czegoś ciekawego. W sumie przez 2 miesiące wakacji MDK organizuje aż 8 turnusów półkolonii.

Latem w Stargardzie nie ma nudy. Potwierdzają to również uczestnicy zajęć organizowanych przez Stowarzyszenie „Potrzebny Dom”. O ich przygodach więcej można przeczytać tutaj. Z kolei miłośników aktywnego wypoczynku na pewno zainteresują sportowe półkolonie w AquaStar. Są jeszcze wolne miejsca – szczegóły tutaj. Przez całe wakacje można tez indywidualnie korzystać z zajęć w MAH i odwiedzać plenerową czytelnię Książnicy Stargardzkiej.

Zdjęcia: FB/MDK