Aktualności: Sport

Nagrodzimy najlepszych

27 stycznia 2023

Tylko do końca stycznia (31.01., wtorek) można składać wnioski o przyznanie nagród prezydenta Stargardu dla sportowców oraz dla artystów, twórców i kreatorów kultury. Dokumenty są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta (ul. S. Czarnieckiego 17). Czekają nagrody, stypendia i wyróżnienia – również dla zdolnych dzieci i młodzieży. Jak co roku doceniamy tych, którzy rozwijają swoje talenty, osiągają sukcesy i reprezentują nasze miasto poza jego granicami.

Kandydatów do nagród, stypendiów i wyróżnień dla najlepszych sportowców mogą zgłaszać kluby sportowe i stowarzyszenia kultury fizycznej. Szczegółowy regulamin i wzór wniosków do wypełnienia można znaleźć tutaj (wnioski znajdują się w osobnych zakładkach po lewej stronie).

Nagrody i stypendia dla artystów, twórców i kreatorów kultury są przyznawane z inicjatywy Prezydenta Miasta lub na wniosek m.in. 30 mieszkańców Stargardu, Młodzieżowego Zespołu Doradczego, placówek oświatowych, instytucji, stowarzyszeń i fundacji. Jak zawsze wyróżniamy również organizatorów jednego z wydarzeń. Szczegółowy regulamin i wnioski do pobrania można znaleźć tutaj.

Zdjęcie: Paweł Bieg/archiwum