Aktualności: Sprawy urzędowe

Zamieszkaj przy Kościuszki

28 grudnia 2021

Przez cały styczeń przyjmowane będą wnioski od osób, które chciałyby przeprowadzić się do nowo powstającego budynku przy ul. T. Kościuszki 72. Pierwsi mieszkańcy pojawią się tam najprawdopodobniej już w marcu przyszłego roku. 5 lokali o różnej powierzchni wciąż czeka na stargardzian, którzy wpłacą partycypację.

Wnioski są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Dostępne są mieszkania na parterze i II piętrze o powierzchni od ok. 25 m2 do ponad 70 m2. Partycypacja zaczyna się już od ok. 23 000 zł. Umowy najmu zostaną zawarte na 15 lat. Na ten czas można również starać się o dopłaty do czynszu.

W kameralnym budynku przy ul. T. Kościuszki powstanie 14 mieszkań i podziemny garaż. Dodatkowo będzie również przystosowany do osób z niepełnosprawnościami. Wynajmujący otrzymają klucze do lokali gotowych do zamieszkania. Na tę inwestycję Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego pozyskało ponad 1 400 000 zł z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje o naborze są do pobrania w załącznikach poniżej. W razie pytań można też zadzwonić – tel. 91 578 35 03.

Zdjęcia: STBS

Ogłoszenie o naborze wniosków

Załącznik nr 1 – wniosek

Załącznik nr 2 – deklaracja

Załącznik nr 3 – oferta partycypacyjna

Załącznik nr 4 – potwierdzenie najmu lokalu

Załącznik nr 5 – barometr zawodów

Kościuszki 72 – rzut parteru

Kościuszki 72 – rzut II piętra